Regulamin

Kwiaciarnia internetowa znajdująca się pod adresem https://kwiaciarniaewa.augustow.pl/ prowadzona jest przez firmę Kwiaciarnia „Ewa” Ewa Bogala z siedzibą przy ul. Żabia 1, 16-300 Augustów, identyfikująca się numerami NIP 846-124-90-26 oraz REGON 790298921.

1. Kwiaciarnia Ewa prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych i upominków za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.kwiaciarniaewa.augustow.pl, mailowo lub przez telefon.
2. Dostawy kwiatów i upominków realizowane są na terenie Augustowa i okolicy w promieniu do 50 km.
3. Opisy i zdjęcia produktów są własnością firmy Kwiaciarnia Ewa lub zostały przekazane w użytkowanie przez partnerów kwiaciarni.
4. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie www.kwiaciarniaewa.augustow.pl zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia.
5. W przypadku doręczenia kwiatów i upominków w okolice Augustowa, kupujący ponosi również opłatę za doręczenie. Koszt dostawy liczony jest w procesie składania zamówienia według następującego wzoru: odległość miejsca doręczenia od Augustowa * stawka za 1 km.
Stawka za 1 km wynosi 3 zł.
6. Wszystkie doręczane produkty są towarami wolnymi od wad.
7. Kwiaciarnia Ewa zapewnia doręczenie kwiatów i upominków w 24 godziny. Szczegółowa data i godzina doręczenia zostaje wybrana przez Klienta w procesie składania zamówienia.
8. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie Kwiaciarni. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem.
9. Kwiaciarnia realizując zamówienie może skontaktować się telefonicznie z odbiorcą celem potwierdzenia terminu i adresu dostawy, chyba że zamawiający nie wyrazi zgody na kontakt Kwiaciarni z odbiorcą w treści zamówienia.
10. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., Kwiaciarnia zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Kwiaciarnia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.
11. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności przy wykorzystaniu jednej z akceptowanych form płatności.
12. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie lub przez e-mail, na co najmniej 24 godziny przed terminem doręczenia.
13. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Inne w ciągu 14 dni od daty doręczenia.
14. W przypadku samych upominków Kwiaciarnia nie ponosi odpowiedzialności za termin odbioru przesyłki przez Odbiorcę.
15. Kwiaciarnia Ewa zastrzega sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
16. Kwiaciarnia Ewa zastrzega sobie prawo do wykorzystywania podanego podczas procesu składania zamówienia oraz rejestracji konta adresu e-mail w celach marketingowych własnych produktów, o ile klient wyraził na to zgodę. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.
17. Kwiaciarnia Ewa nie ponosi odpowiedzialności za nie dostarczenie wiadomości sms z potwierdzeniem dostawy z winy operatorów telefonii komórkowej.
18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
19. Regulamin określa zasady zakupów w https://kwiaciarniaewa.augustow.pl/. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.

Co sądzą o nas nasi Klienci?

zamówiłem bukiet na urodziny siostry kwiaty dotarly na czas siostra zadowlona

Wojciech

Zamawiałam kwiaty z dowozem juz kilka razy, za każdym razem bukiet jest piękny wykonany ze świeżych kwiatów i dostarczony na czas mimo iż zawsze zamawiam dzień przed. Jestem bardzo zadowolona z państwa serwisu. Dziękuję.

Monika

Bardzo dziękuję. Bukiet ogromny, przepiękny, kwiaty świeże. Dostawa na czas. Można było się umówić na konkretną godzinę. Osoba obdarowana była pozytywnie zaskoczona. Polecam wszystkim bardzo cieplutko! Pełen profesjonalizm.

Kalina