O Kwiaciarni

"Kwiaciarnia Ewa" jest firmą istniejącą od ponad 15 lat. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy stale podążają za nowymi trendami i podnoszą swoje umiejętności manualne. W swojej wieloletniej pracy zdobyliśmy liczne grono zadowolonych Klientów, którzy przywiązali się do naszej jakości, trwałości kwiatów jakie dostarczmy, a przede wszystkim do artyzmu naszych kompozycji.

W naszej ofercie znajdą Państwo świeże kwiaty cięte, doniczkowe, kompozycje, wiązanki ślubne, bukiety okolicznościowe, wieńce pogrzebowe. Oprócz kwiatów posiadamy w naszej ofercie ceramikę, szkło artystyczne i liczne dodatki dekoratorskie, a także szeroką ofertę upominków. Naszymi Klientami są indywidualni odbiorcy, którzy szukają bukietów i kompozycji zarówno na wydarzenia okolicznościowe, śluby, chrzty, pogrzeby, a także do wyrażania swoich uczuć w stosunku do innej osoby. Utrzymujemy również stałą i owocną współpracę z wieloma firmami. 

Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze i najbardziej pracochłonne propozycje, jakie będą Państwo chcieli zamówić. Zajmujemy się dekorowaniem sal bankietowych, sal ślubnych, urzędów, a także aranżacją wnętrz firm. Dostarczamy kwiaty pod wskazany przez Państwa adres na terenie Augustowa i okolicy w promieniu do 50 km. Zamówienia przyjmujemy w kwiaciarni, przez naszą stronę internetową, telefonicznie lub poprzez pocztę mailową. Zapraszamy do naszej kwiaciarni przy ul. Żabiej 1 w Augustowie.