Dekoracje Wnętrz

Każde wnętrze ma swój klimat i przeznaczenie. Jako profesjonalna firma florystyczna aranżujemy zadane wnętrza zgodnie z ich funkcją użytkową mając na względzie upodobania i wymagania Klienta. Nasi specjaliści znają się na swoim fachu i mogą stworzyć dla Państwa ciekawy i niepowtarzalny wystrój dowolnego wnętrza – sali konferencyjnej, biura, sali imprezowej, domu, czy też mieszkania. Wykonujemy aranżacje całoroczne, świąteczne oraz okazjonalne.

Nasi Klienci mogą być pewni, że po konsultacji i omówieniu szczegółów dotyczących aranżacji, stworzymy coś nieszablonowego, specjalnie przygotowanego dla Klienta. Istnieje ogromna różnorodność materiału roślinnego, który przez długie miesiące może upiększać domowe wnętrza. Proponowane przez nas dekoracje mogą zdobić stoły, komody, jak również parapety okienne.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, zadzwoń lub napisz e-mail, aby umówić się na spotkanie. Możesz również zajrzeć do naszej Kwiaciarni przy ul. Żabiej 1 w Augustowie, zaprezentujemy Ci nasze pomysły i dotychczasowe projekty. Serdecznie zapraszamy!